четвер, 3 жовтня 2013 р.


         СИВИНА НА СКРОНЯХ – МУДРІСТЬ У ОЧАХ 

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.
Саме з цієї нагоди в Олександрівській районній бібліотеці для дорослих пройшов вечір відпочинку «Сивина на скронях – мудрість у очах» для людей поважного віку.
Роки...Роки... Їх наче не було. Війнули вони пташиним крилом і помандрували колючою стернею, запахом жнив, щебетом весни, снігами зим, романтичним коханням, щедрістю літа.
Ведучі вечора бібліограф Трегуб К.П. та бібліотекар читального залу Вовченко Т.М. говорили про найцінніше,  вічний  людський скарб – доброту, людяність, милосердя. З цікавістю дивилися присутні на презентацію «Роки людині до лиця».
 Вечір відпочинку пройшов у товариській та дружній атмосфері за ароматною чашечкою чаю.
Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм повинні стати взірцем для підростаючого покоління, адже вони передають нам у спадок найцінніше, що накопичили за життя.
Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої  частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар