середа, 9 листопада 2016 р.

                     Мова моя українська

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.
Щорічно, 9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято – День української писемності та мови.  Провідний бібліотекар відділу обслуговування  спільно з учителем української мови і літератури школи №3 , провели інтелектуальну гру для старшокласників «Кращої, ніж рідна, мови не буває». Юнакам і дівчатам було запропоновано взяти участь в мовному калейдоскопі «Мово моя рідна – мова українська», який допоміг їм відчути свою грамотність з української мови. Мовний калейдоскоп пропонував цікаві питання з орфографії, синтаксису та морфології. Учасники гри із задоволенням відповідали на запитання вікторини-жарту «Загадковий кошик», взяли участь в іграх «Поясни фразеологізми», «Редактор» тощо. Учні розгадали ребуси, показали хороші знання народної творчості «Народ скаже, як зав’яже» та взяли участь у конкурсі «Пазли ».
До уваги учасників гри була представлена книжкова виставка «Золотого слова пектораль». А з 2 по 9 листопада для читачів районної бібліотеки в читальному залі експонувалась книжкова виставка «Рідна мова – краю батьківського пісня». Книжкові видання, представлені на виставці дали змогу читачам поглянути на історію свого народу, збагнути роль рідної мови в утвердженні української державності.


Немає коментарів:

Дописати коментар